• Podmínky a pravidla

  Závazné podmínky a pravidla užívání služby Easy Dating.

  1) Účastník musí být starší 18 let. Musí mít zaplacený účastnický poplatek na účet organizátora tj. společnost Easy Dating. Poplatek je nutné uhradit na číslo účtu: 670100-2209955819/6210 či PAYPAL a to co nejdříve od objednávky (nejlépe do 5 dnů, tak aby nedošlo k obsazení). Při bankovním převodu je nutné řádně uvést přidělený var. symbol, tak aby bylo možno platbu spárovat.
  2) Účastník je právně způsobilý a plně ručí za veškeré uvedené údaje i za případnou škodu vzniklou z důsledků nepravdivých údajů. Organizátor tyto údaje nemůže prověřit, a tak neručí za informace, které o sobě účastník poskytl nebo poskytne ostatním účastníkům. Tyto údaje slouží pouze v rozsahu nutném pro organizaci seznámení a nebudou poskytovány třetím stranám. Organizátor nakládá s údaji všech registrovaných účastníků zcela v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Kontaktní údaj účastníka je organizátor oprávněn předat ostatním účastníkům jen a pouze v případě, nastane-li mezi oběma účastníky vzájemná shoda.
  3) Jestliže účastník na seznamovací akci kladně neoznačí ani jeden svůj protějšek, organizátor účastníkovi garantuje ještě jednu účast na seznamovací akci (označena jako Bonus) zcela zdarma, ale na této bonusové akci se již další garance neposkytuje.
  4) Účastníkovi se zaručuje právo bez udání důvodů zrušení účasti na seznamovací akci zasláním svého rozhodnutí na email: info@easydating.cz. Pokud tak účastník učiní nejpozději 7 dní před termínem seznamovací akce, má právo na náhradu: a) Vrácení účastnického poplatku sníženého o bankovní manipulační poplatek dle způsobu platby. b) Získána Náhrada - další akce dle vlastního výběru. c) Účastní sežene za sebe odpovídající náhradu.
  5) Pokud svou účast zrušíte méně než 7 kalendářních dnů a neseženete za vás náhradníka před konáním seznamovací akce, váš poplatek propadá organizátorovi akce.
  6) Při zrušení akce ze strany organizátora, získává účastník náhradu v podobě další akce dle vlastního výběru. V případě, že si v následujících třech měsících nevybere náhradní akci, má právo na vrácení zaplaceného účastnického poplatku v plné výši.
  Pravidla na seznamovací akci


 • Pravidla na seznamovací akci

  Pravidla pro účastníky seznamovací akce

  7) Na seznamovací akci je zakázané ptát se na jméno a kontaktní údaje ( telefon, adresa, email) účastníka. Zakázáno mít hrubé, sprosté, urážlivé otázky či poznámky k dalším osobám. Pokud se stane, že toto pravidlo bude porušeno, a druhá strana vás nahlásí, okamžitě musíte bez náhrady ukončit účast na seznamovací akci a nikdy více nebudete zařazen.
  8) Uživatel může kdykoliv zrušit svůj účet, zasláním žádosti o zrušení účtu pomocí kontaktního formuláře. Provozovatel následně odstraní veškeré jeho údaje z databáze.
  9) Každý registrovaný uživatel má právo se účastnit provizního systému a získat tak 10% z platby účastníka, kterého do systému přivedl přes svůj referenční odkaz.
  10) Uživatelé provizního systému mají nárok na vyplacení provize po dosažení min. částky 500,-Kč.
  11) Tyto podmínky jsou závazné pro všechny uživatele systému EasyDating a provozovatel si vyhrazuje právo je bez předchozího upozornění změnit.

  Pravidla Easy Dating