Provizní systém EasyDating

Easy Dating obsahuje také možnost výdělku za doporučení tzv. affiliate program neboli provizní systém.

Vydělávejte reálné peníze

Každý registrovaný uživatel, který doporučí naši službu Easy Dating, získává 10% z platby referrala (uživatele registrovaného pod ním).

Výdělek nejen pro webmastery

V našem provizním systému si mohou vydělávat majitelé internetových stránek jen tím, že si na svůj web umístí odkaz nebo banner, přes který získají další uživatele. Tyto referenční odkazy a bannery nalezne každý po přihlášení ve svém účtu. Provize lze tedy snadno získat zveřejněním odkazu na sociálních sítích nebo doporučením služby přátelům např. emailem.

Hlavní výhody provizního systému

Pro zapojení do provizního systému nepotřebujete zvláštní registraci, stačí běžná registrace účtu. To dává možnost všem spokojeným zákazníkům seznamky Easy Dating doporučit. Pokud však nechcete využívat služeb seznamky, zvolte v nastavení typ účtu:"pouze provizní systém"
Návštěvou Vašeho referenčního odkazu se uživateli uloží informace do prohlížeče a pokud se uživatel do 7 dnů na stránkách EasyDating.cz zaregistruje, bude zařazen pod Vás. Pokud pak např. za rok tento uživatel využije našich seznamovacích služeb, získáte provizi 10% z jeho platby.

Výplata provizePřehled výplat a provizí